Публічна оферта

Правила, що регулюють роботу мережі кафе Friends Cafe, яка займається виготовленням-доставкою страв і приймає замовлення через інтернет.

Діяльність мережі здійснюється відповідно до постанови КМУ від 15.06.2006 р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», Наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 11.07.2003 №185 «Про затвердження правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами», Наказу Міністерства економіки України від 19.04.2007 №104 «Про затвердження правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами». Вимоги споживача про якість, безпеку та обміну товарів задовольняється суб’єктом господарювання відповідно до Закону «Про захист прав споживача».

Інформація про суб’єкта господарювання (продавця):

Підприємством є ФОП Зекунова Любов Михайлівна (ІПН 2160809364), платник єдиного податку, який здійснює господарську діяльність в торгівельній мережі Friends Cafe (торгівельні точки – кафе).
Споживач, який користується послугами кафе, укладає з Продавцем договір публічної оферти.

Вартість товарів:

Ціни на товари можна знайти на сайті «https://friendscafe.com.ua/»

Вартість доставки товарів:

Для доставки Покупець може скористатися послугами кур’єра кафе.
Вартість доставки розраховується згідно з тарифами, зазначеними в розділі “Оплата і доставка”.
Також доступна безкоштовна послуга самовивозу з кафе.

Способи оплати:

Оплата готівкою кур’єру або у кафе при самовивозі.
Оплата банківською картою на сайті (Visa, MasterCard) або у кафе при самовивозі.

Інформація для споживача:

Доставка товару Споживачеві (покупцеві) оформляється квитанцією. Споживач отримує доставлений товар з розрахунковим документом на повну суму проведеної операції, підтверджує факт покупки товару (видаткова накладна). Для підтвердження отримання такого товару, Споживачеві (покупцеві) необхідно поставити підпис в товарно-транспортної накладної після отримання замовленого товару.

Час замовлення і доставки товару:

Замовлення в онлайн режимі на сайті відбувається 24/7;
Обробка замовлення менеджером відбувається з понеділка по неділю з 10:30 до 21:30. Замовлення, яке надійшло після 19:00 в вихідний або святковий день, буде оброблено наступного робочого дня.
Після оформлення замовлення менеджер кафе обов’язково зв’язується з Покупцем протягом дня з 10:30 до 21:30 для підтвердження замовлення, узгодження кінцевої вартості і умов доставки.

Консультація з менеджером кафе, прийом замовлення в телефонному режимі і підтвердження замовлення, яке було зроблено онлайн – з понеділка по неділю з 10:30 до 21:30.
Отримати замовлення самовивозом з кафе за адресою: Київ, вул. Оболонська набережна, 11 з понеділка по неділю з 13:00 до 21:30. Самовивіз здійснюється тільки при завчасному підтвердженні замовлення та узгодження з боку кафе.

Правила повернення та обміну товару

Можливе повернення товару тільки неналежної якості, наприклад, можна повернути товар з вичерпаним терміном придатності.
Товар належної якості поверненню не підлягає.
Кожен покупець, який виявив товар поганої якості, має право звернутися з обґрунтованою претензією до кафе і вимагати за своїм вибором:
– Замінити товар з вичерпаним терміном придатності на такий же, але з нормальним терміном придатності.
– Повернути гроші.
Зазначені права на повернення товару передбачені ч. 8 ст. 8 закону “Про захист прав споживача”. Згідно із загальним правилом гроші за товар повинні бути повернуті споживачеві в день повернення товару.

Згода споживача на обробку персональних даних

Дана угода про конфіденційність розроблена відповідно до вимог Закону України № 2297 від 01.06.2010 р «Про захист персональних даних» та інших нормативних актів українського законодавства, що регулюють правові відносини, пов’язані зі збором, обробкою, зберіганням персональних даних, а також правом громадян на невтручання в особисте життя та правом на самовираження.

Ваші особисті дані будуть використовуватися для обробки ваших замовлень, спрощення вашої роботи з сайтом і для інших цілей, описаних в нашій політиці конфіденційності.

Покупець дає згоду на обробку персональних даних:

“Я даю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений (а) з Угодою Споживача на обробку персональних даних.”

Продавець дотримується умов конфіденційності, ознайомитися з якими можна тут.

Оберіть кафе
для перегляду меню
та зони доставки: